Четвер, 01.10.2020, 16:03 Вітаю Вас Гість | RSS
Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів №3
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 210
Форма входу
Мы вконтакте
Мы [b]онтакте

Правила прийому до 1 класу


ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ.

Правила конкурсного приймання дітей/учнів/ до Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області.

1. Загальні положення.

1.1. Приймання дітей/учнів/ до Полтавської спеціалізованої І-ПІ ступенів школи №3 Полтавської міської ради Полтавської області/далі школи/ здійснюється на конкурсній основі.

1.2 У конкурсному відборі можуть брати участь діти/учні/ незалежно від місця проживання.

1.3. Конкурсні випробування /співбесіда/ здійснюється на безплатній основі.

2. Організація конкурсу.

2.1. Дані Правила конкурсного приймання дітей /учнів/ до школи оголошуються не пізніше ніж за два місяця до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні школи. Зміст оголошення може доводитись до відома населення через засоби масової інформації.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні школи вивішується перелік питань, за якими проводитимуться випробування /співбесіда/.

2.3. Випробування /співбесіда/ з дітьми, які вступають до 1-го класу проводиться, як правило, після закінчення роботи підготовчих груп. За наявності вільних місць проводиться додаткове конкурсне приймання, за підсумками якого діти зараховуються до школи не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.4. Додаткове конкурсне приймання учнів до І-ІІ класів може, як виняток, відбуватись протягом навчального року за наявністю вільних місць і за умовою відповідності спеціалізації школи і тією, за якою дитина навчалась раніше, та успішного проходження нею випробування /співбесіди/. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати ЗО учнів.

2.5. Для проведення конкурсних випробувань /співбесіди/ в школі створюється педагогічна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою школи. До складу педагогічної комісії залучається практичний психолог. Головою педагогічної комісії є директор школи.

2.6. До участі в конкурсі допускаються діти, які поступають до 1-го класу на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, що подається на ім"я директора школи, копії свідоцтва про народження та медичної картки встановленого зразка. Учні, бажаючі вступити до інших класів, крім вищесказаних документів подають ще табель успішності, або свідоцтво про базову загальну середню освіту при вступі до 10 класу та особову справу.

2.7. До педагогічної комісії можна подавати копії дипломів, грамот та ін. документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають їх навчання, творчі досягнення.

2.8. Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання, довідок з місця роботи батьків, тощо.

3. Проведення конкурсу.

3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу, проводиться протягом квітня-серпня поточного року у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків чи осіб, які їх заміняють.

3.2. Співбесіда з дитиною, яка поступає до 1-го класу, включає виконання спец. Діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін по спеціалізації закладу.

Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих психологічними службами, та затверджує директор школи за погодженням з управління освітою.

Не допускається перевірка знань понад обсяг державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навального закладу.

3.3. Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу, не перевищує трьох осіб, включаючи психолога.

Співбесіда не повинна тривати більше ЗО хвилин.

3.4. Конкурсне випробування /співбесіда/ учнів, які вступають до 2-11-х класів, проводиться протягом навчального року з метою визначення рівня підготовленості до засвоєння профільних предметів згідно до спеціалізації школи.

3.5. Результати конкурсних випробувань /співбесіди/ оформлюється у вигляді протоколів педагогічної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

3.6. Результати усного випробування /співбесіди/ оголошуються в той самий день. Списки зарахованих до школи вивішуються у приміщенні школи для загального ознайомлення.

3.7. Призери міських, обласних та республіканських олімпіад з профільних предметів, а також переможці конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук зараховуються до школи поза конкурсом.

3.8. Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від проходження випробування /співбесіди/ і зараховуються до школи в першу чергу.

3.9. Діти /учні/ , які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях /співбесіді/ терміни проведення яких визначає директор школи.

3.10. Діти /учні/ , які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань /співбесіди/ не допускаються.

4. Порядок зараховування.

4.1. Діти /учні/ , які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до школи наказом директора на підставі рішення педагогічної комісії.

Зарахування дітей /учнів/ проводиться не пізніше 5 днів після оголошення конкурсу.

4.2. Якщо учні, їх батьки, або особи, які їх заміняють, не згодні з рішенням педагогічної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом 3-х днів з дня її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються школою за погодженням з управлінням освітою. Проведення додаткових випробувань /співбесід/ під час апеляції забороняється.

4.3. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до апеляційної комісії управління освіти, рішення якої є остаточним.

4.4. Діти /учні/ . які зараховані до школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від її початку, відраховуються зі школи. На звільнені місця може проводитись додаткове конкурсне приймання.

4.6. Учні, які по підсумкам щорічної атестації по профільним предметам відносно до спеціалізації школи показали низький рівень знань, за поданням педагогічної комісії та згідно з рішенням педагогічної ради можуть відраховуватися і переводитися до інших навчальних закладів за місцем проживання.

Дані Правила конкурсного приймання дітей /учнів/ до школи складені відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей /учнів, вихованців/ до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл /шкільних інтернатів/ , Положення про загальноосвітній навчальний заклад та на підставі Статуту школи.

Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Часы
Личный кабинет

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Образование