Четвер, 01.10.2020, 15:20 Вітаю Вас Гість | RSS
Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів №3
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 210
Форма входу
Мы вконтакте
Мы [b]онтакте

Конкурси


Протягом 2012-2013 н. р. учні школи брали участь у:

1.    Всеукраїнській туристсько-краєзнавчій акції: «Історія міст і сіл України».

2.    Міських заходах:

-                  благодійні акції

-                 міська гра «Сокіл»

-                 міський конкурс «Творчий дует» (ІІІ місце)

-                 міська гра «Дебати»

-                 міська гра «Брейн-ринг»

-                 міська гра КВК

-                 міська гра « Зірниця»

-                 міський  конкурс «Молодь обирає здоровий спосіб життя» (І місце) (листопад, Бречко О.В.)

-                 міський Фестиваль дитячої творчості, номінація «Вокал» (січень, солісти – ІІ місце; ансамблі – IV місце Тертична Б.М.)

-                 міський конкурс агітбригад ( IV місце, Тітік М.С.)

-                 міський конкурс театральних колективів (лютий, І місце, Бречко О.В.)

-                 міський Фестиваль дитячої творчості, номінація «Хореографія» (І місце, Таскіна Л.Л.)

-                 міська гра «Юні пожежники» (квітень, Бречко О.В.)

-                 конкурс загонів ЮІР (травень, Бречко О.В.)

           У цьому навчальному році активно розпочало роботу шкільне самоврядування Спілка лідерів під керівництвом Бречко О.В. На початку року було обрано голову спілки і  актив.  Шкільна Спілка лідерів стала членами міської спілки і була постійним учасникам міських семінарів, конференцій і круглих столів.  За ініціативою учасників спілки було запроваджено проект «Школа маленького лідера», яка успішно закінчила свою роботу у травні 2013 року. 

     Активна  робота проводилась і в напрямку спортивного виховання.

На виконання листа управління освіти Полтавського міськвиконкому №01-24-17/2462 від 25.10.2010р. «Про проведення заходів з питань підтримки здорового способу життя, профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді» протягом 2012-2013 н. р. у школі проводилась постійна робота з даного питання. Відповідними планами роботи на І та ІІ півріччя, затвердженими директором школи Романовим Є.Л., було передбачено проведення індивідуальних бесід з учнями, їх батьками (за необхідністю) щодо педагогічних спостережень, проблем  та пошуків  дієвих методів виховання,  результатів  успішності; проведення засідань Штабу профілактики правопорушень; проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню прав дитини, Дню боротьби зі СНІДом, Чорнобильської трагедії.

     До Дня захисника Вітчизни в школі перед учнями виступали учасники бойових дій в Афганістані .

До Дня Перемоги було проведено ряд виховних заходів по класах, відбулася зустріч учнів з   ветеранами Октябрської районної у місті Полтаві організації  на чолі з Фадєєвою А.І.

У школі працювала  Керівна рада школи (голова Гонжак І.В.), до складу якої входять 4 комісії: адміністративно-господарська, організаційна, навчальна, правова.

На належному рівні організовано роботу з батьками, було створено батьківський комітет, головою якого є Катеренчук В.І.

Протягом року було проведено загальні батьківські конференції «Відповідальність батьків за створення умов виховання, навчання та розвитку дитини» (жовтень 2012р.), «Родинне виховання – основа формування життєвих компетенцій особистості» (квітень 2013р.).

У школі постійно здійснюється соціальний захист неповнолітніх, зокрема дітей пільгових категорій. У школі проводилась постійна робота з соціального захисту дітей, які знаходяться під опікою. Адміністрацією та класними керівниками здійснювався постійний контроль за умовами проживання, харчування дітей-чорнобильців, інвалідів та дітей з багатодітних сімей.

 

Питання попередження дорожньо-транспортного травматизму серед учнів постійно знаходиться на суворому контролі з боку адміністрації школи.

На початку 2012-2013 н р. в школі було видано наступні накази: «Про стан дитячого травматизму», «Про створення комісії по розслідуванню нещасних випадків», «Про організацію та порядок проведення подорожей, навчальних екскурсій, навчальної практики учнів школи та дотримання техніки безпеки під час їх проведення», «Про створення куточку з безпеки життєдіяльності з добіркою нормативних актів щодо дорожньо-транспортного травматизму», «Про створення пожежних дружин». «Про організацію роботи з безпеки дорожнього руху».

У школі систематично проводились організаційно-технічні заходи, спрямовані на створення безпечних умов проведення навчальних занять у класах, кабінетах праці, спортзалі, спортивному майданчику тощо.  Комісією було складено акти обстежень приміщень з метою надання  дозволу на проведення в даних аудиторіях занять. Біля школи є в наявності  «Лежачий поліцейський» та пішохідний перехід.

На початку навчального року в усіх класах школи було проведено вступні інструктажі, систематично проводились інструктажі з правил техніки безпеки, пожежної охорони, правил дорожнього руху. Класні керівники  здійснювали облік тематики бесід у спеціальних журналах та контролювали наявність підписів учнів.

З метою профілактики дитячого травматизму проведено по класах з учнями виховні години, уроки, лекції, бесіди, вікторини з безпеки дорожнього руху, на які запрошувались працівники Державтоінспекції.

У школі обладнано куточки з безпеки дорожнього руху «Це треба знати!» та «Діти! Дотримуйтесь правил дорожнього руху!». Під особливим контролем з боку адміністрації знаходились перевезення організованих груп дітей в період канікул.

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Часы
Личный кабинет

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Образование