Четвер, 01.10.2020, 15:47 Вітаю Вас Гість | RSS
Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів №3
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 210
Форма входу
Мы вконтакте
Мы [b]онтакте

МЕЖДУНАРОДНАЯ ОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ПРОГРАММА EUROSTUDENT


МЫ ПОДПИСАЛИ ДОГОВОР С EUROSTUDENT! 

Шановні батьки, дорогі діти!

Ми, дирекція україно-польської програми "Євростудент” щиро вітаємо Вас з підписанням партнерського договору з вашою школою, згідно якого всі учні при вступі до польських вишів отримають 10% знижку на послуги програми "Євростудент” .
Українські студенти є бажаними і дуже важливими для Польщі, яка залучає їх цілою низкою переваг.

Упродовж  останніх трьох років кількість українських студентів у Польщі зросла втричі. Таке зростання зумовлено відкритістю польського освітнього ринку для українських студентів, схожістю культур, а також тим, що платне навчання у Польщі та в Києві коштує приблизно однаково. Україна є пріоритетним напрямком для Польщі, оскільки українська молодь добре зарекомендувала себе, зі студентами немає проблем і вони добре адаптуються в Польщі. Причиною такої популярності є й те, що польські університети постійно вдосконалюють навчальні програми для іноземних студентів, надаючи нові можливості.
Окрім того, система польської освіти гарантує отримання диплому європейського зразка, що несе в собі набагато більше перспектив. Також варто врахувати культурну близькість народів і зрозумілий українцям менталітет.
Навчання в Польщі також приваблює можливістю вступу відразу після закінчення української школи, що є практично неможливим для європейської системи освіти.
Польські навчальні заклади пропонують цікаві  варіанти стажувань, зрозумілу систему вступу, а також отримання виду на проживання.

Навчання в Польщі дає можливість відчути себе по-справжньому європейським студентом. Це міжкультурне спілкування, європейські академічні програми обміну, стипендії від фондів, недорогі перельоти, необмежене переміщення Європою тощо.
Програма "Євростудент” була створена на допомогу українським студентам при вступі до польських вищих та середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Завдяки офіційним угодам з польськими вишами студенти гарантовано вступають до обраного навчального закладу, мають можливість попередньо відвідати польські виші,отримують допомогу при бронюванні місця в гуртожитку або пошуку найманої квартири, отримують всі  необхідні консультації протягом вступної кампанії, перебувають під опікою консула в Кракові , отримують комплексний  супровід протягом першого року навчання та мають можливість стажуватися та подорожувати країнами Європи та всього світу.
Тільки з цією програмою Ви отримаєте індивідуальний підхід та весь пакет послуг за мінімальну суму грошей.
Щомісячно програма "Євростудент” влаштовує безкоштовні презентації, на яких всі бажаючі можуть дізнатися про умови вступу та можливості  навчання у польських вишах. Ви також отримаєте можливість поспілкуватися з полтавчанами, які вже успішно навчаються в Польщі. Попередній запис за тел.  65-36-97(Полтава), (066)437-19-09, (098)677-53-10 Открытая дорога в Европу

С каждым годом в Украине растет престиж европейского образования. И это неудивительно. Украинские ВУЗы пока не достигли рейтинга ВУЗов Европы. Однако сейчас есть много дорог в европейские страны знаний, которые ведут в Польшу и Чехию.Цели

Международная компания Eurostudent создана с целью проведения вступительных кампаний в Украине в иностранные ВУЗы.Задачи

Основная задача Eurostudent - сделать более доступной процедуру вступления в иностранные ВУЗы.

 

Официальность работы

Программа Eurostudent является официальным пратнером и представителем в Украине:

- Университета Экономики в Кракове,

- Краковской Академии им. А.Ф.Моджевского, 

- Университета Финансов и Управления в Варшаве,

- Экономического Университета в Катовицах,

- Силезского университета в Катовицах,

- Академии Козминского в Варшаве,

- Краковской Политехники,

- Педагогического университета в Кракове,

- Универститета Витстула в Варшаве,

- Высшей школы общественной психологии,

- Международной высшей школы логистики и транспортаво Вроцлаве,

- Viamoda Industrial - Университет технологий дизайна и управления.

- Центром Association в Праге.

 

С каждым ВУЗом-парнером у нас заключен договор о том, что мы имеем право представлять его интересы, проводя вступительную кампанию в Украине.

Участие в программе Eurostudent - это гарантия поступления  в выбранный ВУЗ. Договор на участие в программе заключается только после выяснения всех вопросов и формальностей.

 

Индивидуальный подход

Мы работаем индивидуально с каждым кандидатом на обучение, закрепляя за ним персонального менеджера-консультанта на период подготовки к поступлению. Отличительная особенность программы Eurostudent - оперативное реагирование на любые вопросы, возникающие на подготовительном этапе.

 

Польский язык

В процессе подготовки к поступлению кандидат проходит курс изучения польского языка в объеме 112 часов - 56 занятий (это тот минимум, который необходим кандидату, чтобы он смог легче и быстрее адаптироваться по приезду в Польшу), мы учим языку в Украине и  после окончания курса выдаем сертификаты, которые признаны ВУЗами-партнерами.Чешский язык

Для оптимизации адаптации по приезду на учебу в Чехию, мы в Украине проводим начальный курс чешского языка - 32 часа (16 занятий).Опека

В Польше каждый студент будет под опекой польских представителей, курирующих пребывание в этой стране, а в Чехии сопровождением и опекой занимаются наши партнеры из центра Association.

 

Консульская поддержка

Сотрудничество компании Eurostudent с консульством Украины в Кракове обеспечиваем каждому студенту консульскую поддержку.

 

Прозрачность

Обращаясь к нам, вы можете быть уверены, что не понесете впоследствии дополнительных расходов, кроме суммы оплаты за подготовку к поступлению.

 

Подготовка в Украине - залог успеха в Европе

После подготовки по программе Eurostudent наш кандидат полностью готов к проживанию и обучению в Польше и Чехии.

 
 
Образование в Европе – это престиж и уверенность в своем будущем!Освіта в Європі - це престиж та впевненість у своєму майбутньому!


Подробности читайте на сайте http://eurostudent.org.ua/
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Часы
Личный кабинет

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Образование