Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади - 9 Грудня 2011 - Персональний сайт Полтавської спеціалізованої школи №3
Вівторок, 06.12.2016, 04:37 Вітаю Вас Гість | RSS
Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів №3
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 183
Форма входу
Мы вконтакте
Мы [b]онтакте
Головна » 2011 » Грудень » 9 » Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади
22:58
Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади
Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії базових джерел

8 клас: брали участь 9 учнів; максимальна кількість балів за 5 завдань – 12б.
Бартєнєв Олександр 8В – 11 б.
Даценко Діана8В – 10 б.
Ніколенко Катерина8А, Гринь Альона 8Б – 8 б.

9клас: брали участь 6 учнів;
Нагорна Анна 9Б – 11б.
Тріфанкіна Катерина 9Б – 7б.
Стасюк Микола 9Б – 4б.

10 клас: брали участь 6 учнів:
Шестопал Валерія 10А – 8б.
Животовська Анастасія 10В – 7,5 б .
Сопільняк Світлана 10А – 7.

11 клас: брали участь 5 учнів.
Лук’янова Альона 11А – 8б.
Тітаренко Сергій 11А – 7б.
Пучков Юрій 11Б – 5б.

Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади правознавства 9 клас

Форма проведення олімпіади – письмова

Кількість учнів 5

Результати
Стасюк М. – 12 б.
Кононенко Я. – 10 б.
Коба О. – 9 б.

Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади історія 9 клас

Форма проведення – письмова

Кількість учнів – 5
Жилінська Є. – 12 б.
Лелюх М. – 10 б.
Петренко І. 9 б.

Результати першого етапу Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 6-11 класів


Герман Д. 11А – 12 б.
Пучков Ю. 11Б – 2 б.
Рудяк В. 11А – 1б.


Бартєнєва К. 10В – 11 б.
Палій Н. 10В – 6 б.
Животовська А. 10В – 5 б.


Петренко І. 9Б – 11 б.

2. Стасюк М. 9Б – 4 б.

3.Главданс В. 9А – 3 б.


Бартєнєв О. 8В – 13 б.
Климко М. 8А – 12 б.
Вірська М. 8А – 11 б.


Катеринчук А. 7Б – 8 б.
Вотінова О. 7Б – 5 б.
Черчатий Б. 7Б – 4 б.


Гаркуша І. 6А, В’яла О. 6Б – 13 б.
Гаркуша І. 6А, В’яла О. 6Б – 13 б.
Кобєлєва О. 6А – 11 б.





Результати першого етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Максимум балів 70
Фесенко Н. 11А – 46 б.
Бойко В. 11А – 43 б.
Волошин А. 11Б, Тітаренко С. 11А – 42 б.

Максимум балів 60
Коваленко А. 10А – 51 б.
Шестопал В. 10А – 50 б.
Бартєнєва К. 10 В – 49,5 б.

Максимум балів 60
Дмитренко М. 9А – 44,5 б.
Лелюх М., Жилінська Є. 9А – 41 б.
Коба О. 9А – 40,5 б.

Максимум балів 80
Гонжак Б., Сайко А. 8Б – 62 б.
Сушич О. 8А – 61 б.
Гомля І. 8В – 57,5 б.



Результати першого етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
Пучков Ю. 11Б – 12 б.
Ройко А. 11Б – 9 б.


Палій Н. 10В – 13 б.
Бартенєва К. 10В – 12 б.


Петренко І. 9Б – 12 б.
Стасюк М. 9Б – 5 б.


Бартенєв О. 8В – 18 б.
Будаєвська П. 8А – 7 б.


Мазоха В. 7А – 12 б.
Вотінова О. 7Б – 9 б.



Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади з технічної праці

форма проведення олімпіади письмова

Кількість учнів які брали участь - 8
Козуб Б. – 24 б.
Турпітько В. 20 – б.
Каришен І. – 19 б.



Результати першого етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури



7 клас усього учасників – 7
М’якінькова О. 7Б – 31 б.
Вотінова О. 7Б - 18,5 б.
Моторний А. 7Б – 18 б.

8 клас усього учасників – 5
Ніколенко К. 8А – 38 б.
Косиченко К. 8Б – 17 б.
Дмитрієва О. 8Б – 15 б.

9 клас усього учасників – 3
Стасюк М. 9Б – 10 б.
Каришин І. 9Б – 8 б.
Єжкова О. 9В - 7 б.

10 клас усього учасників 7
Сопільняк С. 10А – 33 б.
Назарено С. 10В – 27 б.
Бартенєва К. 10В – 25б.

11 клас усього учасників 5
Олійник М. 11А – 11 б.
Дорошенко В. 11А – 8,5 б.
Харченко Я. 11В – 8 б.



Результати першого етапу Всеукраїнської олімпіади з географії форма проведення письмова

7 класи
Вотінова О. 7Б – 33 б.
Денисенко М. 7Б – 29 б.
Онищенко К. 7Б – 27 б.

8 класи
Ніколенко К. 8А – 40 б.
Вірська М. 8А – 32 б.
Будаєвська П. 8А – 31 б.

9 класи
Стасюк М. 9Б – 30 б .
Каришен І. 9Б – 29 б.
Жильнська Є. 9А – 23 б.

10 класи
Сопільняк С. 10А – 28 б.
Григорович В. 10В – 25 б.
Крячко Н. 10В – 23 б.

11 класи

III. Терела М. 11В – 30 б.

IV. Якушкін В. 11В – 25 б.

V. Даценко О. В. 11В – 8б.



Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці форма проведення олімпіади письмова

7 класи учасники - 5

I. Дюдюк А. 7А – 21 б.

II. Онищенко К. 7Б – 20 б.

III. Чаус Б. 7В – 18 б.

8 класи учасники – 9

I. Карпенко О. 8Б - 21 б.

II. Григорович А. 8Б – 20 б.

III. Головко А. 8Б – 18 б.

9 класи учасники – 4

I. Шинкаренко Ю. 9А – 21 б.

II. Дмитренко М. 9А – 20 б.

III. Єжкова О. 9А – 18б.
Переглядів: 368 | Додав: tatyana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
We need more ingithss like this in this thread.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Часы
Личный кабинет

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Образование