Міський фестиваль дитячої творчості 2012 - 22 Березня 2012 - Персональний сайт Полтавської спеціалізованої школи №3
Субота, 03.12.2016, 19:37 Вітаю Вас Гість | RSS
Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів №3
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 183
Форма входу
Мы вконтакте
Мы [b]онтакте
Головна » 2012 » Березень » 22 » Міський фестиваль дитячої творчості 2012
15:04
Міський фестиваль дитячої творчості 2012
20 березня в ППДЮТ відбулося міське свято - нагородження фестивалю дитячої творчості. В цьому році наша школа взяла активну участь у фестивалі, майже в усіх номінаціях ми виставили номери і здобули призові місця і сьогодні учні нашої школи були нагородженні грамотами Міського управління освіти та кубками.

Ми вітамо:

Цокало Дарину (8б клас), яка отримала грамоту за І місце у номінації "Солісти" (керівник Тертична Б.М.)

Кучеренко Катерину (2а клас) та Дьомкіну Єву (1ф клас), які посіли І місце у номінації "Воальні дуети" керівник (Тертична Б.М.)

Учнів зб класу, танцювальний колектив "Перлинка" ( керівник Таскіна Л.Л.), які посіли І місце у номінації "Естрадна хореографія"

Театральний гурток "Дебют" (8б клас), які посіли ІІ місце у міському конкурсі театральних колективів ( керівник Ханжин А.В., класний керівник Демченко Л.О.). А також Сирцову Анастасія (8б клас), яка отримала грамоту у номінації "Краща жіноча роль".

За підсумками всього фестивалю наша школа отрима грамоту і кубок за ІІ місце у міському фестивалі дитячої творчості і була нагороджена DVD програвачем.

А також ми вітаємо:

Ансамбль "Калинонька" (керівник Тертична Б.М.), які посіли ІІІ місце у номінації "Вокальні ансамблі"

Плюшка Ігора та Зубара Станіслава (9а клас), які посіли ІІ місце у номінації "Інструментальний жанр"

Танцювальний клуб "Дует" (керівник Косиця Я. О.), які посіли ІІ місце у номінації "Бальна хореографія"

Кобу Олександру (9а клас), яка посіла 4 місце у номінації "Народна хореоргафія"

Ми дякуємо всім, хто допомагав в організації і участі, а саме: класним керівникам: Федоренко С.В., Сергєєвій І.А., Заколодній А.М., Демченко Л.О., Голуб А.М., а також керівникам гуртків: Тертичній Б.М., Таскіній Л.Л., Ханжин А.В., Косиці Я. О..



МИ ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ! КОЖЕН З ВАС ЗРОБИВ СВІЙ ВКЛАД У ЦЮ ПЕРЕМОГУ!!!

МИ БАЖАЄМО ВАМ НАСНАГИ І ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!
Переглядів: 212 | Додав: tatyana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Часы
Личный кабинет

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Образование